На ПС "Дніпродзержинська" був встановлений перший елегазовий вимикач компанією АББ

АББ в Україні та підрозділ ABB AG Mannheim разом з Київською енергетичною будівельною компанією зробили перші кроки з реалізації 3-річного проекту вартістю 25 млн. дол.. Цей проект включає реконструкцію двох підстанцій 330 кВ "Південна" та "Дніпродзержинська" національного оператора НЕК "Укрненерго". В жовтні почав свою роботу перший елегазовий вимикач 154 кВ, вироблений АББ. Усього за виділенний строк, протягом якого потрібна постійна робота підстанцій, заплановано встановити 58 вимикачів.

Завдяки реконструкції ПС "Південна" та "Дніпродзержинська" досягається покращення ефективності та надійності роботи місцевих промислових підприємств. Забеспечується оптимізація управління та контролю систем, налагодження робочих процесів, дотримання правил охорони праці відповідно до стандартів.

Реконструкція підстанцій "Південна" та "Дніпродзержинська" є складовою плану модернізації електромереж України вартістю 200 млн. доларів. Гроші на такий великий проект виділив Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

елегазовий вимикач 154 кВ


Рейтинг и отзывы: 1 1 1 1 1 5/5 на основе 1 голоса